Preskočiť na obsah

O nás

Už takmer 20 rokov sme stabilným dodávateľom obalov a krabíc všetkých kategórií a silným partnerom pre vaše podnikanie.

Spoločnosť Europak s.r.o. sa po vzniku v roku 2004 rýchlo etablovala na trhu výroby a predaja obalov z vlnitej lepenky a stala sa tak silným partnerom pre dodávanie obalov najvýznamnejším spoločnostiam v regióne. V roku 2022 sme rozšírili naše portfólio o obaly na jedlo vyrobené zo zvyškov cukrovej trstiny, ktoré sú jednoducho rozložiteľné v domácich podmienkach kompostovania a tak nezaťažujú životné prostredie. Obchodné úspechy sme vždy pretavili do rozšírenia kapacít, modernizácie zariadení a v neposlednom rade ľudských zdrojov. Vďaka tomu dnes dokážeme zabezpečiť výrobu a distribúciu produktov najvyššej kvality, skladom aj v priaznivých dodacích lehotách a cenových podmienkach.

Po takmer 20 úspešných rokoch si uvedomujeme stále narastajúci význam obalov, nielen z ochranného hľadiska pri preprave, ale aj funkčného či estetického. Preto okrem medzinárodne štandardizovaných produktov ponúkame aj individuálne riešenia lepenkových obalov na mieru, aj podľa najnáročnejších zadaní klienta.

Vnímame veľkú potrebu ochrany životného prostredia a podpory obnoviteľných zdrojov, preto používame výhradne recyklovateľné materiály s dokázateľnou trasou v rámci celého dodávateľského reťazca.

Pre viac informácií o našej spoločnosti a produktoch nás kontaktujte.